Ładowanie...

Aktualności

Tor rozstrzelał na inauguracje

• autor: torowiec3, 2013-04-15 19:48

Udanie rundę rewanżową zainaugurował A-klasowiec z Laskowic. Na gościnnym występie w Świeciu Tor rozgromił drużynę z Wielkiego Lubienia 8:0.

Mecz rozegrano na boisku w Świeciu w zimowej scenerii. W obu drużynach było sporo debiutantów.

Zgodnie z przewidywaniami od początku dużą przewagę uzyskali piłkarze Toru. Worek z bramkami rozwiązał w 9. min. debiutant Andrzej Gładek. Jednak na kolejne gole Tor zmarzniętym kibicom kazał trochę czekać. W międzyczasie piłkarze z Laskowic marnowali okazję za okazją. Dopiero w 25. min. po rzucie rożnym wynik na 2:0 strzałem z główki podwyższył Grzegorz Sułkowski. Potem znów Torowcy zaliczyli kilka pudeł, aż w końcu w 40. min. Dariusz Gliniewicz przelobował skutecznie bramkarza Zrywu. Wynik do przerwy ustalił Sebastian Grajewski, który w okienku transferowym zmienił Start Warlubie na Tor. Bramka Toru w tej części gry była zagrożona tylko trzy razy, jednak w każdym z tych przypadków dobrze bronił Przemysław Syrocki.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Laskowiczanie wciąż dominowali i marnowali okazje (m.in. Denis Piotrowski, Sebastian Grajewski, Andrzej Gładek). W 70. min. kontuzji, po zderzeniu z własnym obrońcą, doznał bramkarz Zrywu. A, że na ławce nie miał on zmiennika, do bramki musiał stanąć zawodnik z pola. Drużyna z Laskowic wykorzystała to strzelając cztery gole z dystansu. Po tej wygranej Tor umocnił się na pozycji wicelidera

Bramki: Grzegorz Sułkowski 3 (25., 77., 80.), Andrzej Gładek (9.), Dariusz Gliniewicz (40.), Sebastian Grajewski (45.), Łukasz Bzdawka (84.), Jarosław Brończyk (94.)